Preskočiť na obsah
Matúš Hudák

Stavebníctvo

Matúš Hudák

Zemné práce

Obec
Vislava
Od roku
2017
IČO
51 000 300

Matúš Hudák

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
090 21 Vislava
Na trhu od
3. júla 2017
IČO
51 000 300
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

9
rokov na trhu
2017
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Matúš Hudák

Matúš Hudák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Vislava. Podniká od 3. júla 2017.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Základné údaje

Obchodné meno
Matúš Hudák
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 000 300
Dátum vzniku
3. júla 2017
Miesto podnikania
090 21 Vislava
Živnostenský register
Okresný úrad Stropkov, vložka č. 770-6661
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Matúš Hudák zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Matúš Hudák?

Miesto podnikania je v obci 090 21 Vislava.

Čím sa Matúš Hudák zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Aké je IČO – Matúš Hudák?

IČO je 51 000 300.

Odkedy podniká Matúš Hudák?

Podnikanie začalo 3. júla 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Matúš Hudák podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese matus-hudak-4.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.